صنایع برنز شعاع لایت

درباره ما

صنایع برنز شعاع لایت یکی از تولیدکنندگان محصولات روشنائی برنزی نظیر انواع لوستر، شمعدان، آباژور، کنار سالنی، چراغ نفتی، قندان، شکلات خوری، میوه خوری، ظروف و رومیزی تالاری و سایر محصولات متنوع برنزی می‌باشد. این مجموعه با رعایت کلیه استانداردهای لازم در صنعت لوستر و سایر محصولات برنزی، دقت و ظرافت در طراحی، استفاده از تجربه های سنتی، دستاوردهای تکنولوژی مدرن و از همه مهم‌تر نوگرایی و ابتکار را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. صنایع برنز و روشنایی شعاع لایت همواره به دنبال خلق ایده‌های نو بوده تا همچنان پاسخگوی سلیقه مشتریان در سالهای متمادی باشد. هدف اصلی این مجموعه ارائه محصولات با کیفیتی ماندگار، قیمتی مناسب در عین نوآوری و زیبایی  است.
استفاده از شمش طلای عیار ۹/۹۹۹ (مطابق استاندارد جهانی) جهت شفافیت و دوام رنگ طلایی محصولات، استفاده از جوشکاری نقره (دکوسا آلمان) در نقاط اتصال جهت استحکام و کیفیت بالای جوش و استفاده از پوشش مخصوص لاک کوره‌ای قطعات برنجی جهت جلوگیری از سیاه شدن و جرم گرفتن قطعات از جمله ویژگی‌های محصولات شعاع لایت می‌باشد. کلیه محصولات شعاع لایت از فلز برنج با دوام و با کیفیت که آلیاژی از مس و فلز روی می باشد، بر خلاف روشِ مرسوم برنز که آلیاژی از مس و قلع می باشد، ساخته شده و عموماً قطعات این مجموعه، قطعات ریختگی صنعتی (دایکاست و فورج) می‌باشند. محصولات شعاع لایت در چهار رنگ مختلف اعم از آبکاری آنتیک، برنز سیاه قلم (پرداخت شده)، طلا، کروم ارائه می شود.
کلیه محصولات شعاع لایت شامل ضمانت اصالت کالا ( آلیاژ برنج )  5 سال ضمانت آبکاری و خدمات پس از فروش هستند تا مشتریان بتوانند با خاطری آسوده از تولیدات این مجموعه استفاده کنند.
امیدواریم با خرید محصولات برنز شعاع لایت زیبایی و روشنایی را به منزل خود بیاورید. ما را با پیشنهادات و انتقادات خود در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری فرمایید.
با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما مشتریان گرامی 
مدیریت صنایع برنز شعاع لایت
مهندس سعید کیائی